Rozkład jazdy Milla Spółdzielnia w Lesznie na trasie Jutrosin - Rawicz
- Jutrosin - Szymonki - Dubin - Domaradzice - Osiek - Pomocno - Pakosław - Golejewko - Chojno - Podborowo - Słupia Kapitulna - Kowaliki - Szymanowo - Rawicz
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies