Rozkład jazdy Milla Spółdzielnia w Lesznie na trasie Jerka - Leszno
- Jerka - Gierłachowo - Krzywiń - Czerwona Wieś - Kąty - Maciejewo - Wojnowice - Ustronie - Ziemnice - Świerczyna - Berdychowo - Osieczna - Trzebania - Leszno
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies