Rozkład jazdy Milla Spółdzielnia w Lesznie na trasie Gostyń - Strumiany
- Gostyń - Piaski - Godurowo - Michałowo - Drogoszewo - Zalesie - Dąbrówka - Grodnica - Koszkowo - Wycisłowo - Jawory - Jeżewo - Borek Wielkopolski - Strumiany
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies