Rozkład jazdy Milla Spółdzielnia w Lesznie na trasie Gostyń - Poniec
- Gostyń - Czachorowo - Sikorzyn - Pijanowice - Sikorzyn - Aleksandrowo - Grodzisko - Maciejewo - Łęka Mała - Żytowiecko - Teodozewo - Bączylas - Rokosowo - Łęka Wielka - Czarkowo - Drzewce - Śmiłowo - Poniec
- Gostyń - Krajewice - Stara Krobia - Żychlewo - Krobia - Pudliszki - Karzec - Dzięczynka - Dzięczyna - Poniec