Rozkład jazdy Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie na trasie Krotoszyn - Rozdrażew
- Krotoszyn - Nowy Folwark - Brzoza - Henryków - Dzielice - Rozdrażew
- Krotoszyn - Nowy Folwark - Brzoza - Henryków - Dzielice - Rozdrażew - Maciejew - Nowa Wieś - Grębów - Trzemeszno - Rozdrażew