Rozkład jazdy Michalus na trasie Szczyrzyc - Kraków
- Szczyrzyc - Pogorzany - Krzesławice - Dąbie - Komorniki - Raciechowice - Czasław - Dobczyce - Dziekanowice - Rudnik - Sieraków - Jankówka - Raciborsko - Pawlikowice - Rożnowa - Wieliczka - Kraków
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies