Rozkład jazdy MD BUS Sp. z o.o. na trasie Zielona Góra - Sulęcin
- Zielona Góra - Cigacice - Nowy Świat - Sulechów - Kalsk - Kępsko - Rosin - Rudgerzowice - Świebodzin - Rusinów - Jordanowo - Gościkowo - Kaława - Nietoperek - Międzyrzecz - Pieski - Grochowo - Trzemeszno Lubuskie - Wędrzyn - Sulęcin