Rozkład jazdy MARCEL M. Chmielarski Sp. k. na trasie Rzeszów - Sanok
- Rzeszów - Boguchwała - Lutoryż - Zarzecze - Babica - Wyżne - Połomia - Baryczka - Małówka - Niebylec - Jawornik - Lutcza - Domaradz - Blizne - Stara Wieś - Brzozów - Humniska - Grabownica Starzeńska - Pakoszówka - Jurowce - Czerteż - Sanok