Rozkład jazdy MARCEL M. Chmielarski Sp. k. na trasie Jasło - Rzeszów
- Jasło - Warzyce - Lubla - Glinik Dolny - Twierdza - Frysztak - Pułanki - Cieszyna - Wiśniowa - Kalembina - Kożuchów - Tułkowice - Dobrzechów - Strzyżów - Żarnowa - Glinik Charzewski - Zaborów - Czudec - Babica - Zarzecze - Lutoryż - Boguchwała - Rzeszów
- Jasło - Warzyce - Lubla - Glinik Dolny - Twierdza - Frysztak - Pułanki - Cieszyna - Wiśniowa - Kalembina - Kożuchów - Tułkowice - Dobrzechów - Strzyżów - Żarnowa - Glinik Charzewski - Zaborów - Czudec - Babica - Zarzecze - Lutoryż - Boguchwała - Rzeszów