Rozkład jazdy MARCEL M. Chmielarski Sp. k. na trasie Rzeszów - Jasło
- Rzeszów - Boguchwała - Lutoryż - Zarzecze - Babica - Czudec - Zaborów - Glinik Charzewski - Żarnowa - Strzyżów - Dobrzechów - Tułkowice - Kożuchów - Kalembina - Wiśniowa - Cieszyna - Pułanki - Frysztak - Twierdza - Glinik Dolny - Lubla - Warzyce - Jasło
- Rzeszów - Boguchwała - Lutoryż - Zarzecze - Babica - Czudec - Zaborów - Glinik Charzewski - Żarnowa - Strzyżów - Dobrzechów - Tułkowice - Kożuchów - Kalembina - Wiśniowa - Cieszyna - Pułanki - Frysztak - Twierdza - Glinik Dolny - Lubla - Warzyce - Jasło