Rozkład jazdy MajewskiBUS na trasie Jastrzębie - Nowy Sącz
- Jastrzębie - Olszana - Naszacowice - Podegrodzie - Stadła - Świniarsko - Chełmiec - Nowy Sącz
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies