Rozkład jazdy MAGNAT-BUS na trasie Giżycko - Warszawa
- Giżycko - Wilkasy - Ryn - Mikołajki - Ukta - Ruciane-Nida - Pisz - Kolno - Mały Płock - Łomża - Wyszków - Warszawa
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies