Rozkład jazdy LUZ na trasie Opole - Miedziana
- Opole - Falmirowice - Walidrogi - Tarnów Opolski - Nakło - Tarnów Opolski - Kosorowice - Miedziana
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies