Rozkład jazdy "Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o. na trasie Łowicz - Łódź
- Łowicz - Stare Grudze - Domaniewice - Kamień - Głowno - Bratoszewice - Stryków - Swędów - Glinnik - Smardzew - Zgierz - Łódź
- Łowicz - Domaniewice - Głowno - Stryków - Zgierz - Łódź
- Łowicz - Stare Grudze - Domaniewice - Kamień - Głowno - Bratoszewice - Stryków - Swędów - Glinnik - Smardzew - Zgierz - Łódź