Rozkład jazdy "Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o. na trasie Łódź - Łowicz
- Łódź - Zgierz - Smardzew - Glinnik - Swędów - Stryków - Bratoszewice - Głowno - Kamień - Domaniewice - Stare Grudze - Łowicz
- Łódź - Zgierz - Smardzew - Glinnik - Swędów - Stryków - Bratoszewice - Głowno - Kamień - Domaniewice - Stare Grudze - Łowicz
- Łódź - Zgierz - Glinnik - Stryków - Bratoszewice - Głowno - Kamień - Domaniewice - Łowicz