Rozkład jazdy Linea Trans na trasie Bielsko-Biała - Cieszyn
- Bielsko-Biała - Jaworze - Jasienica - Świętoszówka - Grodziec - Pogórze - Skoczów - Międzyświeć - Łączka - Ogrodzona - Gumna - Cieszyn
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies