Rozkład jazdy Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o. na trasie Wolsztyn - Poznań
- Wolsztyn - Adamowo - Tłoki - Rostarzewo - Rakoniewice - Drzymałowo - Ruchocice - Grodzisk Wielkopolski - Grąblewo - Ptaszkowo - Kotowo - Granowo - Strykowo - Stęszew - Trzebaw - Szreniawa - Wiry - Luboń - Poznań