Rozkład jazdy Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o. na trasie Leszno - Poznań
- Leszno - Lipno - Górka Duchowna - Stare Bojanowo - Przysieka Polska - Kościan - Stare Oborzyska - Czempiń - Iłówiec - Drużyna - Mosina - Puszczykówko - Puszczykowo - Luboń - Poznań