Rozkład jazdy Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o. na trasie Gołańcz - Poznań
- Gołańcz - Laskownica Mała - Grylewo - Kobylec - Wągrowiec - Przysieczyn - Roszkowo - Skoki - Sława Wielkopolska - Łopuchowo - Przebędowo - Murowana Goślina - Bolechowo - Owińska - Czerwonak - Poznań