Rozkład jazdy Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o. na trasie Gniezno - Ostrów Wielkopolski
- Gniezno - Gębarzewo - Żydowo - Czerniejewo - Marzenin - Września - Obłaczkowo - Chwalibogowo - Książno - Miłosław - Orzechowo - Żerków - Radlin - Jarocin - Witaszyce - Kotlin - Kowalew - Taczanów Pierwszy - Bronów - Biniew - Ostrów Wielkopolski