Rozkład jazdy Koleje Śląskie Sp. z o.o. na trasie Żywiec - Katowice
- Żywiec - Pietrzykowice - Łodygowice - Wilkowice - Bielsko-Biała - Czechowice-Dziedzice - Goczałkowice-Zdrój - Pszczyna - Piasek - Kobiór - Tychy - Katowice
- Żywiec - Łodygowice - Wilkowice - Bielsko-Biała - Czechowice-Dziedzice - Goczałkowice-Zdrój - Pszczyna - Tychy - Katowice