Rozkład jazdy Koleje Śląskie Sp. z o.o. na trasie Zwardoń - Katowice
- Zwardoń - Laliki - Sól - Rycerka Dolna - Rajcza - Milówka - Cisiec - Węgierska Górka - Cięcina - Radziechowy - Żywiec - Pietrzykowice - Łodygowice - Wilkowice - Bielsko-Biała - Czechowice-Dziedzice - Goczałkowice-Zdrój - Pszczyna - Tychy - Katowice
- Zwardoń - Laliki - Sól - Rycerka Dolna - Rajcza - Milówka - Cisiec - Węgierska Górka - Cięcina - Radziechowy - Żywiec - Pietrzykowice - Łodygowice - Wilkowice - Bielsko-Biała - Czechowice-Dziedzice - Goczałkowice-Zdrój - Pszczyna - Piasek - Kobiór - Tychy - Katowice