Rozkład jazdy Koleje Śląskie Sp. z o.o. na trasie Zawiercie - Gliwice
- Zawiercie - Łazy - Wiesiółka - Chruszczobród - Dąbrowa Górnicza - Będzin - Sosnowiec - Katowice - Chorzów - Świętochłowice - Ruda Śląska - Zabrze - Gliwice
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies