Rozkład jazdy Koleje Śląskie Sp. z o.o. na trasie Katowice - Wisła
- Katowice - Tychy - Pszczyna - Goczałkowice-Zdrój - Zabrzeg - Mnich - Skoczów - Goleszów - Ustroń - Wisła
- Katowice - Tychy - Kobiór - Piasek - Pszczyna - Goczałkowice-Zdrój - Zabrzeg - Mnich - Zaborze - Pierściec - Skoczów - Goleszów - Ustroń - Wisła