Rozkład jazdy Koleje Śląskie Sp. z o.o. na trasie Cieszyn - Katowice
- Cieszyn - Bażanowice - Goleszów Górny - Goleszów - Skoczów - Pierściec - Zaborze - Mnich - Zabrzeg - Goczałkowice-Zdrój - Pszczyna - Piasek - Kobiór - Tychy - Katowice
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies