Rozkład jazdy Koleje Mazowieckie na trasie Żyrardów - Siedlce
- Żyrardów - Międzyborów - Jaktorów - Grodzisk Mazowiecki - Milanówek - Brwinów - Parzniew - Pruszków - Piastów - Warszawa - Sulejówek - Józefin - Halinów - Cisie - Dębe Wielkie - Chrośla - Mińsk Mazowiecki - Barcząca - Mienia - Cegłów - Mrozy - Grodzisk - Sosnowe - Koszewnica - Kotuń - Stare Opole - Siedlce