Rozkład jazdy Koleje Mazowieckie na trasie Sierpc - Tłuszcz
- Sierpc - Mieszaki - Zawidz Kościelny - Zawidz Mały - Koziebrody - Raciąż - Kaczorowy - Baboszewo - Arcelin - Płońsk - Dalanówek - Józefowo - Cieksyn - Nasielsk - Pomiechówek - Nowy Dwór Mazowiecki - Legionowo - Michałów-Reginów - Wieliszew - Nieporęt - Dąbkowizna - Radzymin - Krusze - Tłuszcz