Rozkład jazdy Koleje Mazowieckie na trasie Mława - Warszawa
- Mława - Wyszyny Kościelne - Stupsk - Konopki - Krośnice - Pniewo-Czeruchy - Ciechanów - Gołotczyzna - Gąsocin - Kałęczyn - Świercze - Jackowo Dworskie - Kątne - Nasielsk - Studzianki - Brody - Pomiechówek - Nowy Dwór Mazowiecki - Janówek Pierwszy - Chotomów - Legionowo - Warszawa