Rozkład jazdy Koleje Małopolskie na trasie Nowy Sącz - Jasło
- Nowy Sącz - Kamionka Wielka - Mszalnica - Ptaszkowa - Grybów - Stróże - Polna - Szalowa - Wola Łużańska - Moszczenica - Gorlice - Libusza - Biecz - Siepietnica - Skołyszyn - Przysieki - Jasło