Rozkład jazdy Koleje Małopolskie na trasie Kraków - Tarnów
- Kraków - Kokotów - Węgrzce Wielkie - Podłęże - Staniątki - Szarów - Kłaj - Stanisławice - Cikowice - Bochnia - Rzezawa - Jasień - Brzesko - Sterkowiec - Biadoliny Szlacheckie - Bogumiłowice - Tarnów
- Kraków - Kokotów - Węgrzce Wielkie - Podłęże - Staniątki - Szarów - Kłaj - Stanisławice - Cikowice - Bochnia - Rzezawa - Jasień - Brzesko - Sterkowiec - Biadoliny Szlacheckie - Bogumiłowice - Tarnów
- Kraków - Podłęże - Staniątki - Szarów - Kłaj - Stanisławice - Cikowice - Bochnia - Rzezawa - Jasień - Brzesko - Sterkowiec - Biadoliny Szlacheckie - Bogumiłowice - Tarnów
- Kraków - Podłęże - Staniątki - Kłaj - Bochnia - Brzesko - Tarnów