Rozkład jazdy Koleje Małopolskie na trasie Kraków - Jasło
- Kraków - Podłęże - Staniątki - Kłaj - Bochnia - Brzesko - Tarnów - Łowczówek - Łowczów - Tuchów - Gromnik - Bogoniowice - Bobowa - Wilczyska - Polna - Szalowa - Wola Łużańska - Moszczenica - Gorlice - Libusza - Biecz - Siepietnica - Skołyszyn - Przysieki - Jasło