Rozkład jazdy Koleje Dolnośląskie S.A. na trasie Ziębice - Rawicz
- Ziębice - Henryków - Biały Kościół - Strzelin - Warkocz - Boreczek - Węgry - Żórawina - Smardzów - Iwiny - Wrocław - Szewce - Pęgów - Oborniki Śląskie - Osola - Skokowa - Żmigród - Garbce - Korzeńsko - Rawicz