Rozkład jazdy Koleje Dolnośląskie S.A. na trasie Wałbrzych - Duszniki-Zdrój
- Wałbrzych - Jedlina-Zdrój - Głuszyca - Głuszyca Górna - Bartnica - Świerki Dolne - Ludwikowice Kłodzkie - Nowa Ruda - Ścinawka Średnia - Gorzuchów - Bierkowice - Kłodzko - Stary Wielisław - Polanica-Zdrój - Szczytna - Duszniki-Zdrój