Rozkład jazdy Koleje Dolnośląskie S.A. na trasie Szklarska Poręba - Liberec
- Szklarska Poręba - Harrachov - Kořenov - Desná - Dolní Polubný - Desná - Tanvald - Smržovka - Lučany nad Nisou - Jablonecké Paseky - Nová Ves nad Nisou - Jablonec nad Nisou - Proseč nad Nisou - Vratislavice nad Nisou - Vesec - Liberec
- Szklarska Poręba - Harrachov - Kořenov - Desná - Dolní Polubný - Desná - Tanvald - Smržovka - Lučany nad Nisou - Jablonecké Paseky - Nová Ves nad Nisou - Jablonec nad Nisou - Proseč nad Nisou - Vratislavice nad Nisou - Vesec - Liberec