Rozkład jazdy Koleje Dolnośląskie S.A. na trasie Głogów - Wrocław
- Głogów - Krzepów - Grębocice - Gwizdanów - Rudna - Chełmek Wołowski - Ścinawa - Małowice - Orzeszków - Wołów - Łososiowice - Brzeg Dolny - Księginice - Czerna - Brzezinka Średzka - Wrocław
- Głogów - Grębocice - Gwizdanów - Rudna - Rynarcice - Koźlice - Lubin - Chróstnik - Gorzelin - Raszówka - Rzeszotary - Legnica - Środa Śląska - Wrocław
- Głogów - Grębocice - Rudna - Lubin - Legnica - Środa Śląska - Wrocław
- Głogów - Grębocice - Gwizdanów - Rudna - Rynarcice - Koźlice - Lubin - Chróstnik - Gorzelin - Raszówka - Rzeszotary - Legnica - Malczyce - Środa Śląska - Miękinia - Wrocław
- Głogów - Grębocice - Gwizdanów - Rudna - Rynarcice - Koźlice - Lubin - Chróstnik - Gorzelin - Raszówka - Rzeszotary - Legnica - Jaśkowice Legnickie - Szczedrzykowice - Malczyce - Środa Śląska - Przedmoście - Miękinia - Mrozów - Wrocław