Rozkład jazdy Koleje Dolnośląskie S.A. na trasie Głogów - Legnica
- Głogów - Grębocice - Gwizdanów - Rudna - Rynarcice - Koźlice - Lubin - Chróstnik - Gorzelin - Raszówka - Rzeszotary - Legnica
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies