Rozkład jazdy Koleje Dolnośląskie S.A. na trasie Bielawa - Legnica
- Bielawa - Dzierżoniów - Mościsko - Krzyżowa - Świdnica - Bolesławice - Jaworzyna Śląska - Stanowice - Strzegom - Goczałków - Rogoźnica - Jawor - Stary Jawor - Przybyłowice - Legnica
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies