Rozkład jazdy "INTERTRANS" PKS SP. z o.o. w Głogowie na trasie Krzydłowice - Głogów
- Krzydłowice - Grodziszcze - Proszówek - Retków - Grębocice - Przedmoście - Bytnik - Głogów
- Krzydłowice - Grodziszcze - Grodowiec - Stara Rzeka - Proszyce - Stara Rzeka - Wilczyn - Grębocice - Kwielice - Ogorzelec - Turów - Szczyglice - Głogów