Rozkład jazdy "INTERTRANS" PKS SP. z o.o. w Głogowie na trasie Głogów - Brzeg Głogowski
- Głogów - Słone - Kamiona - Nielubia - Zabłocie - Glinica - Kłoda - Słoćwina - Zameczno - Domaniowice - Szczepów - Kromolin - Dobrzejowice - Czerna - Brzeg Głogowski