Rozkład jazdy "INTERTRANS" PKS SP. z o.o. w Głogowie na trasie Głogów - Białołęka
- Głogów - Borek - Białołęka - Pęcław - Turów - Wierzchownia - Wietszyce - Mileszyn - Droglowice - Gołkowice - Droglowice - Wojszyn - Białołęka
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies