Rozkład jazdy HENIOREK na trasie Olsztyn - Kamińsk
- Olsztyn - Dywity - Ługwałd - Stary Dwór - Dobre Miasto - Kosyń - Smolajny - Wichrowo - Stryjkowo - Miłogórze - Kraszewo - Nowosady - Lidzbark Warmiński - Wielochowo - Redy - Nowa Wieś Wielka - Nerwiki - Pieszkowo - Zielenica - Gruszyny - Górowo Iławeckie - Paustry - Kamińsk