Rozkład jazdy HENIOREK na trasie Lidzbark Warmiński - Olsztyn
- Lidzbark Warmiński - Nowosady - Kraszewo - Miłogórze - Stryjkowo - Wichrowo - Smolajny - Kosyń - Dobre Miasto - Stary Dwór - Ługwałd - Dywity - Olsztyn
- Lidzbark Warmiński - Nowosady - Kraszewo - Miłogórze - Stryjkowo - Wichrowo - Smolajny - Kosyń - Dobre Miasto - Stary Dwór - Ługwałd - Dywity - Olsztyn