Rozkład jazdy Hel-Mot na trasie Kempten (Allgäu) - Malbork
- Kempten (Allgäu) - Ulm - Böhmenkirch - Bartholomä - Crailsheim - Giebelstadt - Würzburg - Suhl - Leipzig - Schlieben - Eisenhüttenstadt - Kostrzyn nad Odrą - Gorzów Wielkopolski - Mierzęcin - Wałcz - Prądy - Rychnowy - Chojnice - Malbork