Rozkład jazdy GPKS na trasie Gniezno - Gniezno
- Gniezno - Cielimowo - Żydowo - Gębarzewo - Gębarzewko - Gębarzewo - Kosmowo - Goraniec - Nidom - Kąpiel - Czerniejewo - Pakszyn - Szczytniki Czerniejewskie - Kosowo - Czeluścin - Kosowo - Żydowo - Cielimowo - Gniezno
- Gniezno - Cielimowo - Żydowo - Gębarzewo - Gębarzewko - Gębarzewo - Kosmowo - Goraniec - Nidom - Kąpiel - Czerniejewo - Pakszyn - Szczytniki Czerniejewskie - Kosowo - Czeluścin - Kosowo - Żydowo - Cielimowo - Gniezno
- Gniezno - Cielimowo - Żydowo - Kosowo - Czeluścin - Kosowo - Szczytniki Czerniejewskie - Pakszyn - Czerniejewo - Kąpiel - Nidom - Goraniec - Kosmowo - Gębarzewo - Gębarzewko - Gębarzewo - Żydowo - Cielimowo - Gniezno