Rozkład jazdy FP Trans-Bus na trasie Cieszyn - Marklowice Górne
- Cieszyn - Hażlach - Kończyce Małe - Kończyce Wielkie - Kończyce Małe - Zebrzydowice - Marklowice Górne
- Cieszyn - Pogwizdów - Kaczyce - Kończyce Małe - Zebrzydowice - Marklowice Górne
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies