Rozkład jazdy FP Trans-Bus na trasie Cieszyn - Kończyce Wielkie
- Cieszyn - Hażlach - Kończyce Wielkie
- Cieszyn - Zamarski - Hażlach - Kończyce Wielkie
- Cieszyn - Zamarski - Hażlach - Kończyce Wielkie
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies