Rozkład jazdy Firma MIŚ na trasie Łysa Góra - Jasło
- Łysa Góra - Stary Żmigród - Nowy Żmigród - Toki - Gorzyce - Łężyny - Świerchowa - Zarzecze - Majscowa - Żółków - Jasło
- Łysa Góra - Stary Żmigród - Nowy Żmigród - Toki - Gorzyce - Łężyny - Świerchowa - Zarzecze - Majscowa - Żółków - Jasło
- Łysa Góra - Stary Żmigród - Nowy Żmigród - Toki - Gorzyce - Łężyny - Świerchowa - Zarzecze - Majscowa - Żółków - Jasło