Rozkład jazdy Firma MIŚ na trasie Frysztak - Strzyżów
- Frysztak - Pułanki - Cieszyna - Wiśniowa - Kalembina - Kożuchów - Tułkowice - Dobrzechów - Strzyżów
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies