Rozkład jazdy ExpressBus Transport Osobowy na trasie Węgorzewo - Giżycko
- Węgorzewo - Kolonia Rybacka - Ogonki - Dziaduszyn - Pozezdrze - Sołdany - Spytkowo - Gajewo - Giżycko
- Węgorzewo - Kolonia Rybacka - Ogonki - Okowizna - Harsz - Pozezdrze - Przerwanki - Wyłudy - Kruklanki - Pieczonki - Sulimy - Giżycko