Rozkład jazdy ExpressBus Transport Osobowy na trasie Olsztyn - Kętrzyn
- Olsztyn - Kozarek Wielki - Nibork - Sorkwity - Nowe Bagienice - Bagienice - Marcinkowo - Mrągowo - Szestno - Ruska Wieś - Rydwągi - Łazdoje - Wilkowo - Pręgowo - Muławki - Kętrzyn